Pilates Studio | TRX TRAINING


TRX TRAINING
TRX ( Total Resistance Exercise) Suspension Training ( Asılarak Çalışma) kişinin vücut ağırlığı ile yerçekimini birleştiren, ilgi çekici ve meydan okuyucu bir idman şeklidir. Normalde yerde yapılan pek çok hareketin eller veya ayaklar asılı olarak yapılması idman anlayışına farklı bir bakış açısı getirmektedir. Suspension Training (Asılarak Çalışma) kuvveti, dengeyi, esnekliği ve gövde sağlamlığını eşzamanlı olarak geliştirmektedir. TRX, kişinin vücut ağırlığı ile yerçekimine karşı oluşturulan kaldıraç kuvvetini kullanarak direnç oluşturmakta ve pek çok farklı fitness hedefine yönelik yüzlerce egzersize olanak sağlamaktadır. TRX Suspension Training, fonksiyonel egzersiz yaparak performans ve kuvvetini geliştirmek isteyen herkesin yapabileceği bir çalışmadır.

Postür bozukluğu olup düzeltmek, kas içi koordinasyonunu ve kas sistemini geliştirmek isteyenler, ağır antrenman yapmayı tercih edenler, ayrıca fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecindeki kişiler TRX Suspension Training'i yapabilirler.

Özel Ders
TRX Suspension Training dersleri bire bir olarak kişiye özel yapılmaktadır. Dersler 40-45 dakika sürmektedir. Özellikle kendi vücut ağırlığını kullanarak kuvvet ve kas gücü artırımı sağlamak isteyenler için uygun bir derstir.

Noa


İyi Bir Hayat İçin

 • Vücudunuzu tanımaya başlayacak, kendi bedeninizin ustası olacaksınız. Hiç bilmeyenlerden, ileri düzeye kadar bilmek isteyeceğiniz her şey Pilates Studio'da

  Şelale KILIÇASLAN

 • Pilates kardiyovasküler bir çalışma değildir. Uzun, ince, sıkı görünümlü, tonusu yüksek ve daha esnek kaslara sahip olmanızı sağlar. Kilo vermek ve fit kalmak için mutlaka kardiyovasküler çalışmayı da programınıza eklemelisiniz

  Şelale KILIÇASLAN

 • “10 Derste farkı hissedeceksiniz 20 derste farkı göreceksiniz 30 derste yepyeni bir vücudunuz olacaktır...”

  Joseph H. Pilates

 • Pilates programınızın rutin olarak uygulanması ve aksatılmaması gereklidir. Bunun için haftada en az 2-3 gün şeklinde planlanması önerilir.

  Şelale KILIÇASLAN